Hledáš práci?

Hledáš práci?

My zase posily. Šikovného backend vývojáře či frontenďáka určitě dokážeme vytížit a dobře ocenit.

Vysněný backend vývojář by měl být zběhlý v PHP objektovém programování, měl by mít přehled o základních návrhových vzorech a ideálně i zkušenost s nějakým moderním frameworkem. My používáme Symfony, ale kdokoliv kdo zná i Nette, Zend, Laravel atd. se v našich projektech rychle zorientuje. Jako databázi nejvíce využíváme MySQL, ke které nejvíce přistupujeme pomocí Propel ORM nebo Doctrine. Jakýkoliv přesah do dalších oblastí vývoje by byl super výhodou a velmi vítán.

Frontend vývojář by byl skvělý, kdyby bral za své pojmy jako „mobile first“, tykal si s LESS, SASS a responzivní přístup bral jako něco tak samozřejmého, že ho překvapí, že se ho na to budeme ptát. Pokud by si tykal i s AngularJS, tak byl úplně fantastický.

Chceme vás skutečně velmi dobře zaplatit. Nebudeme vás unavovat  dlouhým výpisem, co byste měli umět, mít za sebou a kolik hodin denně dělat. Chceme, abyste vy přišli a řekli co my musíme umět a pomohli nám jak co dělat, abychom se posunuli dál. 

 

Komu se ozvat?

Napiš nám info@id-sign.com co by sis od naší spolupráce představoval a proč si myslíš, že by jsi nám dokázal pomoci se zlepšovat.